Gürçelik Klima

Gürçelik Klima olarak  işletmeniz içerisinde kurduğumuz hava kanallarının, hücreli aspiratörlerin, klima santrallerinin, yıkama ünitelerinin, endüstriyel davlumbazların, sulu bacaların, kompresör susturucuların, kanal susturucularının, sığınak havalandırma sistemlerinin periyodik bakımlarını uzman kadromuz ve deneyimli Türk Mühendislerimiz ile düzenli olarak sağlıyoruz. Hizmet anlaşmamız ile sağladığımız servis ve bakımlar ile satın aldığınız sistemleri daha uzun ömürlü bir şekilde uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Ayrıca uzman ve kalifiye teknik servis ekibimiz ile olası arıza ya da servis ihtiyaçlarınıza aynı gün müdahale ediyoruz. Böylece işiniz aksamadan olası sorunları engellemiş olursunuz.

Gürçelik Hakkında

Hakkımızda

1972 yılında İzmir’de faaliyete başlayan ‘’Gürçelik Klima’’ ;ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, toz toplama üniteleri, hücreli aspiratör, vantilatör iklimlendirme ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.
Projelerimiz

Projelerimiz

İş kollarına ve çalışma koşullarına en uygun biçimde Havalandırma Sistemleri sunan ‘’Gürçelik Klima’’ ; nitelikli ekipmanları ve uzman kadrosuyla tüm projelerinizde yanınızda...
Referanslar

Referanslar

Gürçelik Klima olarak kurulduğumuz 1972 yılından beri binlerce işletme, fabrika, restoran, depo için havalandırma sistemleri ve projeleri sunduk. Sektörünüzdeki referanslarımızı ...
İletişim

İletişim

İletişim Bilgilermiz
Adres: 7419/6 Sok. No:31 5.Sanayi Sit. Bornova/İzmir
Telefon: 0232 479 04 73
Fax: 0232 479 66 14
Mail:bilgi@gurcelikklima.com.tr