Gürçelik Klima

Gürçelik Klima uzman mühendis kadrosu ile işletmelerin, fabrikaların, binaların, atölyelerin havalandırma projelerini titizlikle çiziyor ve insan sağlığı ve çalışma koşullarını en iyi şekilde sağlayacak en ergonomik çözümleri oluşturuyor.

Ayrıca yaptığımız mühendislik hesapları ile işletmeniz içerisinde ideal havalandırma koşullarının olmasını, ideal sıcaklığın yakalanmasını sağlıyoruz. Kışın doğru şekilde ısıtma, yazın ise verimli bir şekilde soğutma sağlıyoruz.

 

Gürçelik Hakkında

Hakkımızda

1972 yılında İzmir’de faaliyete başlayan ‘’Gürçelik Klima’’ ;ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, toz toplama üniteleri, hücreli aspiratör, vantilatör iklimlendirme ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.
Projelerimiz

Projelerimiz

İş kollarına ve çalışma koşullarına en uygun biçimde Havalandırma Sistemleri sunan ‘’Gürçelik Klima’’ ; nitelikli ekipmanları ve uzman kadrosuyla tüm projelerinizde yanınızda...
Referanslar

Referanslar

Gürçelik Klima olarak kurulduğumuz 1972 yılından beri binlerce işletme, fabrika, restoran, depo için havalandırma sistemleri ve projeleri sunduk. Sektörünüzdeki referanslarımızı ...
İletişim

İletişim

İletişim Bilgilermiz
Adres: 7419/6 Sok. No:31 5.Sanayi Sit. Bornova/İzmir
Telefon: 0232 479 04 73
Fax: 0232 479 66 14
Mail:bilgi@gurcelikklima.com.tr